Pár informací o
dárkobraní

Náš Wedding Bazaar / svatební inspirace jinak si pro Vás, ve spolupráci se všemi vystavovateli, nově připravila i možnost vyhrát hodnotné ceny v celkové hodnotě až 200 tisíc korun.

Je nám totiž jasné, že připravit takovou svatbu je značně nákladné, proto Vám pomůžeme nejen inspirací přímo na místě, ale i hodnotnými cenami.

Výherní dárkokuponky si můžete zakoupit přímo u vstupu u našich usměvavých slečen a nebo je najdete v průběhu dne, chodit mezi vámi.
Cena kuponku je 10,- Kč  a tyto penízky půjdou na dobrou věc. Myslím, že hodně z Vás zná Elinku – její příběh najdete i zde: lepsizivotelince.cz

Losování výher pak proběhne v sobotu a v neděli. Program obou dvou dnů najdete ZDE.
Harmonogram vám ještě budeme s blížícím se termínem, konkretizovat a můžete si tak načasovat den tak, jak vám to bude vyhovovat a podle toho, koho budete chtít na mole vidět.

Chcete vědět co můžete vyhrát?

Hlavní výhry se budou losovat v neděli 24. října 2021 a můžete vyhrát snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun, od klenotnictví BISAKU , půjčení svatebních šatů v hodnotě 15 tisíc korun od Svatebního salonu CAXA a mnoho dalších úžasných cen.

 
 

Věříme, že se těšíte tak jako my a už se nemůžeme dočkat, až vás všechny přivítáme na naší svatební inspiraci.

Vaše Katy a celý realizační tým.